Дентална кућа „Ветметал“ чије је седиште у Савској 33/2, заступа најреномираније светске произвођаче медицинских и стоматолошких препарата. Делатност  фирме се базира на продаји и сервисирању стоматолошке опреме, потрошних материјала, репарацији и продаји половне опреме. Фирма „Ветметал“ дародавац је 12 паковања, Bellavest Т (12,8 кг) ватросталног материјала за улагање за све легуре за крунице и мостове који се меша са Begosol HE течношћу, ученицима Зуботехничке школе.

Изражавамо неизмерну захвалност у име ученика и запослених Зуботехничке школе на овој великој донацији, која ће помоћи ученицима и у материјалном и у стручном смислу, да науче колико је важно делити и имати разумевања и саосећања за друге, али и колико је важно потрудити се да би пацијенту вратили осмех на лице.

Хвала Ветметалу!

Воли Вас ваша зуботехничка школа!