Поштоване родитељи и ученици желимо вам срећан почетак другог полугодишта!

Од понедељка, 24.01.2021. године, почиње настава по комбинованом моделу (Б модел), по коме 1. и 3. разред крећу од преподневне смене, а 2. и 4. од поподневне смене. Почиње се са групом А, понедељак, среда, а група Б уторак и петак у недељи која следи (односи се на теоретске предмете), а редовне вежбе се одвијају по устаљеном распореду.

Од 31.1.2022. године група А остварује наставу уторак и четвртак а група Б понедељак, среда, петак.
У образовном профилу-зубни техничар настава вежби у блоку креће у одељењу 4/1 из предмета Парцијална протеза, док у образовном профилу стоматолошка сестра-техничар настава вежби у блоку креће у одељењу 4/6 из предмета Орална хирургија и Дечија и превентивна стоматологија
Такође, врло је важно,  да наставници, професори, и ученици примењују превентивне епидемиолошке мере (обавезно ношење маски, дистанца, и редовна употреба дезинфекционих средстава).
Воли вас ваша Зуботехничка школа!