Дечија недеља на Звездари

Представници Ученичког парламента су у уторак 8.10., заједно са Иваном Давидовићем, педагогом приправником, присуствовали трибини о ненасиљу у општини Звездара у оквиру општинског програма Дечије недеље на Звездари. ,,Кажем, причам, решавам и сукобе спречавам" је трибина за средњошколце и старије основце коју су водили Весна Петровић Урошевић, начелница одељења за друштвене делатности, Марија Микевић из ОЕБС-а, Ивана Павичевић, школски полицајац на општини Звездара и Бранкица Јанковић, психолог. Циљ трибине је смањити толеранцију према насиљу. На трибини су ученици Зуботехничке школе били у прилици да размене мишљења о важности превенције насиља и промовисању културе ненасиља међу школском децом као и о важности развијања позитивних и пожељних понашања ученика као начину превенције насиља и да размисле о могућим мерама унапређења насиља међу школском децом.

Учесници:

Иван Давидовић - педагог приправник