• Категорија: Вести

Августовски рок - преквалификација

Августовски рок

Пријаве испита: Петак 17.08.2018. од 11 до 14 часова.

Распоред испита

ПОНЕДЕЉАК 20.08.2018.

Предмет:

Време:

Место:

Комисија:

Прва помоћ

Здравствена нега

Инфектологија са негом

11.00

У школи

1. Д. Ражнатовић

2. С. Неагић

3. М. Гојнић

Физичко васпитање

11.00

У школи

1. Т. Жутић

2. К. Поповић

3. В. Весић

Математика

11.00

У школи

1. В. Митровић

2. А. Гуњак

3. Г. Станојевић

Енглески језик

Латински језик

11.00

У школи

1. М. Бошковић

2. С. Ераковић

3. С. Цветковић

Психологија

Социологија

Филозофија

Устав и права грађана

Медицинска етика

11.00

У школи

 

1. М. Пеулић

2. С. Бојанић

3. Љ. Рвовић

 

ЧЕТВРТАК 23.08.2018.

Предмет:

Време:

Место:

Комисија:

Морфологија зуба

Фиксна протетика (II разред)

09.00

Лабораторија

Бр.9

1. Н. Комленић

2. С. Ђорђевић

3. А. Срећковић

Болести зуба (II, III разред)

Стоматолошки материјали и

инструменти

10.00

У школи

1. Н. Милановић

2. С. Благојевић

3. Д. Ражнатовић

Медицинска биохемија

Хемија

10.00

У школи

1. А. Миливојевић

2. Ј. Јокановић

3. Ј. Петковски

ПЕТАК 24.08.2018.

Предмет:

Време:

Место:

Комисија:

Стоматолошка протетика

Основи клиничке медицине

09.00

У школи

1. Н. Божић

2. Ј. Вуњак

3. И. Пилиповић

Технологија зуботехничког

материјала (II, III разред)

10.00

У школи

1. Е. Меноски

2. М. Трбојевић

3. Н. Ристески

Физика

10.00

У школи

1. Н. Здравковић

2. М. Чочовска

3. А. Мијовић

Музичка уметност

Ликовна култура

10.00

У школи

1. А. Пантић

2. Љ. Теодоровић

3. С. Машић

Ортодонтски апарати

11.00

Лабораторија

Бг.6

1. А. Гајић

2. М. Вицковић

3. М. Владичић

Ортопедија вилица

11.00

Лабораторија

Бг.6

1. А. Гајић

2. Н. Милановић

3. М. Николић

 

ПОНЕДЕЉАК 27.08.2018.

Предмет:

Време:

Место:

Комисија:

Фиксна протетика (III разред)

09.00

Лабораторија

Бг.6

1. Н. Комленић

2. М. Станковић

3. С. Петковић

Биологија

10.00

У школи

1. Ј. Петковски

2. М. Мажибрада

3. Т. Жутић

Анатомија и физиологија

Хигијена са здравственим васпитањем

Патологија

Микробиологија са епидемиологијом

Фармакологија

10.00

У школи

1. Н. Матовић

2. Д. Гачић

3. Ј. Јокановић

Превентивна стоматологија

Дечја стоматологија

10.00

У школи

1. Љ. Вулета

2. Б. Раковић

3. И. Пилиповић

Историја

11.00

У школи

1. В. Петровић

2. Р. Милановић

3. Н. Петровић

УТОРАК 28.08.2018.

Предмет:

Време:

Место:

Комисија:

Тотална протаеза

09.00

Лабораторија

Бг.6

1. Н. Божић

2. Л. Домокош

3. С. Петковић

Пародонтологија са оралном

медицином

10.00

У школи

1. Ј. Вуњак

2. В. Гојнић

3. М. Гојнић

Фиксна протетика (IV разред)

12.00

Лабораторија

Бг.6

1. Е. Меноски

2. Т. Алавања

3. Б. Вукосављевић

СРЕДА 29.08.2018.

Предмет:

Време:

Место:

Комисија:

Парцијална протеза

09.00

Лабораторија

Бг.6

1. А. Божић

2. Ж. Тонић

3. М. Трбојевић

Орална хирургија

09.00

У школи

1. В. Гојнић

2. А. Гајић

3. И. Пилиповић

Српски језик и књижевност

11.00

У школи

1. В. Кнежевић

2. Р. Милановић

3. Н. Петровић