Каријерно вођење

У марту месецу, Тим за каријерно вођење Зуботехничке школе у сарадњи са Друштвом приватних зубних техничара, организовао је два дружења са ученицима наше школе. Тачније, 20.3.2017. у 14 часова, зубни техничар Дени Павловић одржао је јавни час са темом ,,Зубни техничар,,. У двочасовном дружењу, ученици другог, трећег и четвртог разреда могли су да чују које су основне ствари које неопходне у свету зубне технике да се знају, али су и упознати и са најсавременијим техникама које се данас користе у нашој струци. Том приликом сваки ученик је добио прототип будуће књиге Денија Павловића ,,Зубни техничар'', а школа је на поклон добила 9 предивних урамљених постера, са фотографијама радова нашег госта, које данас красе лабораторије у којима ђаци уче. Недељу дана касније, у госте су нам дошли Свобода Ласло и Булић Саша, они су на тему ,,Мој избор је зубна техника, а твој'', дружили се са ђацима другог, трећег и четвртог разреда, који нису баш сигурни да ли су изабрали праву школу за себе. На врло духовит, и ученицима веома интересантан начин дочарали су им које су то вредности у животу најбитније, и како се стиже до набољих резултата у ономе чиме сте изабрали да се бавите у животу. На ова два дружења присуствовало је преко 130 ученика, и поносни смо због овако велике посећености и заинтересованости. Сарадња са члановима Удружења приватних зубних техничара ће се наставити, на обострано задовољство.

• a
  • aa