Мајски сусрети 2013.

DSC 6407И ове године одржано је Републичко такмичење у моделовању у оквиру Мајских сусрета зубних техничара од 23.05-26.05.2013. године у Кладову.

Од ове школске године такмичење је у програму републичких такмичења Министарства просвете, науке и технолошког развоја. Домаћин такмичења је Зуботехничка школа из Београда.
На такмичењу је учествовало 14 ученика медицинских школа које образују зубне техничаре.
Нашу школу представљале су: Тијана Фимић 4-3-ментор Небојша Зејак, Марија Гојковић 4-3-ментор Мирјана Мрдаковић, Јелисавета Стојчић 4-1-ментор Иван Унфетер, Сара Стојић 4-1-ментор Иван Унфетер.
Девојке су сјајно одрадиле тежак задатак, а Сара Стојић је заузела 4. место на републичком такмичењу. Учесницима и менторима честитамо!